Oferta - Usługi Biurowe BARDOS Dorota Papiewska Radom

Przejdź do treści

Aktualnie w ofercie znajdują się pakiety usług dla firm oraz możliwość skorzystania z wybranych opcji. Przewidziana została także ewentualność dopasowania indywidualnego rozwiązania względem konkretnego klienta. Dążąc do zadowolenia odbiorców, firma wykazuje dbałość o jakość świadczonych usług i stale doskonali umiejętności w ramach wykonywania powierzonych zleceń. Zamierza również poszerzać ofertę usługową, dostosowując ją do napływających trendów.
Redakcja tekstu
Usługi Biurowe BARDOS specjalizuje się w redagowaniu tekstu w szeroko pojętym zakresie. W odpowiedzi na oczekiwania klienta wykazuje elastyczność i kreatywność podczas realizacji zleceń. Zakres działań obejmuje skonkretyzowane tematycznie pisanie tekstów o objętości od 1 do 500 stron. W założeniu może ono przybierać postać redagowania pytań egzaminacyjnych, analiz, streszczeń, statystyk, badań ankietowych, wniosków i recenzji. Ewentualne zastosowanie znajdują tutaj formy graficzne w postaci wykresów i tabel. W przedstawionym obszarze zawarto także profesjonalne tworzenie CV i listów motywacyjnych, dostosowane do najnowszych wymagań rynku pracy.  Wszelkie czynności opatrzone są zasadami bezpieczeństwa i poufności.  
Mobilny sekretariat
Mobilny sekretariat jest nowoczesną formą obsługi biura małych i średnich firm. To doskonałe narzędzie zastępujące konieczność zatrudnienia pracownika odpowiedzialnego za pracę sekretariatu. Zapewnia komplet czynności niezbędnych podczas codziennej pracy biura, w zależności od potrzeb. Biorąc pod uwagę rosnące wymagania rynku dóbr i usług oraz zwiększające się tempo życia, Usługi Biurowe BARDOS oferuje ze swej strony dojazd do kontrahentów biznesowych skierowany na podniesienie efektywności współpracy. To pierwszy mobilny sekretariat na terenie Radomia. Jego atutem jest usprawnienie pracy biurowej firmy, przy ponoszeniu zdecydowanie niższych kosztów.
Grafika komputerowa
Grafika komputerowa znajduje odbicie w każdym rodzaju działalności. Wynika stąd jej szerokie zastosowanie. Usługi Biurowe BARDOS stawia w tym obszarze na bogatą kolorystykę i ciekawe wzornictwo. Łączy w sobie szczególną dokładność oraz estetyczność wykonania logo, ulotek reklamowych, wizytówek, prezentacji multimedialnych. Odpowiednia oprawa graficzna wpływa na kreowanie wizerunku i zapewnia rozpoznawalność. Jest niezbędna dla zaistnienia na rynku każdej organizacji. Firma dokłada wszelkich starań w ramach projektowania elementów graficznych. Szczególnie dba o niepowtarzalność i oryginalność wykonania poszczególnych prac.
Witryny internetowe
Obecność w sieci Internet umożliwia rozwój przedsiębiorczości. Własna domena znaczy więcej niż niejedna forma reklamy. Umożliwia zaprezentowanie oferty w czytelny sposób. Sprzyja formom kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz komunikatorów medialnych. Siłę przedsięwzięcia gwarantuje przejrzystość witryny internetowej i jasno sformułowany przekaz. Dla wzmocnienia wizerunku konieczny jest właściwy dobór pojedynczych efektów wizualnych. Ostatecznie oglądalność witryny wymaga wypozycjonowania w sieci. Pakiet kompletnych usług w wymienionym zakresie oferuje firma Usługi Biurowe BARDOS. Przewidziano projektowanie stron od podstaw, z elementami treści i logo, bądź oprawę graficzną zawartości dostarczonej przez klienta.    
Wróć do spisu treści